http://www.infoposel.cz --- tisk --- výpis firem --- datum: 23.05.2018 (11:15)

* Kategorie: Antidekubitní pomůcky > Matrace a systémyAction CB
Popis činnosti : Výhradní dovozce antidekubitních a polohovacích podložek vyráběných firmou Action Products, Inc. (USA)
Lokalizace - kraj (region) : Budějovický > České Budějovice

Alois DVOŘÁK
Popis činnosti : Kompenzační a rehabilitační pomůcky pro zdravotně postižené, mechanické a elektrické vozíky , zvedáky , polohovací lůžka. Výtahy a plošiny.
Lokalizace - kraj (region) : Ostravský > Opava

Amulet - zdravotni potřeby - Martin Cvrkal
Popis činnosti : Prodej zdravotnických pomůcek, poradenství. ON-LINE internetová prodejna, výhodné ceny, akční slevy. Výroba kojicích polštářů a výrobků plněných EPS perličkami, výroba anatomických polštářů a polohovacích pomůcek
Lokalizace - kraj (region) : Královéhradecký > Náchod

Atypické truhlářství a čalounictví, výroba zakázkových lůžek, kvalitních matrací a lamelových roštů na míru a dle potřeb
Popis činnosti : Atypická výroba sklopných lůžek, klasických lůžek, nábytku a špičkových matrací na míru dle požadavků.Vyrábíme i špičkové antidekubitní matrace pro dlouhodobě ležící. Výroba a prodej. Špičkové matrace !!ve váhových třídách!! z materiálů DUREN® Rakousko. Pratelné jádro i potah matarce. Potahy i s MicroCare®. Lamelové rošty na míru dle potřeb. Samonosná konstrukce!! Jakýkoliv rozměr a pevná konstrukce. Klasické i sklopné skříňové jednolůžka a dvojlůžka. Nejvíce typů v ČR. Klasické postele jsou dle požadavků. Zakázkové sedačky v kůži i látce. Vše je na míru dle potřeb zákazníka. Sériové matrace dodáváme od značkových firem TROPIKO, GUMOTEX, F.a.n., Slumberland... Mimořádně rozsáhlá nabídka v typech i popisu na našem webu. Možnost nákup i přes Internet.
Lokalizace - kraj (region) : Brněnský > Blansko

AUDY s.r.o.
Popis činnosti : Zdravotnická a rehabilitační technika
Lokalizace - kraj (region) : Brněnský > Brno

BONECO CR, s.r.o.
Popis činnosti : Zdravotnická technika, také zvlhčovače vzduchu, aromalampy, kosmetická rzcátka, masážní prostředky, vyhřívané dečky. E-shop i pro maloobchodní prodejny zdravotických potřeb.
Lokalizace - kraj (region) : Vysočina

CSO Ostrava s.r.o.
Popis činnosti : Rehabilitační, zdravotní a kompenzační pomůcky
Lokalizace - kraj (region) : Ostravský > Ostrava

Josef Selichar-SETRANS
Popis činnosti : A-Z Zdravotní pomůcky
Lokalizace - kraj (region) : Praha > Praha 1

Karel Bublák -zdravotní potřeby
Popis činnosti : nákup, prodej a půjčování zdravotních potřeb a kompenzačních pomůcek, opravy záruční a pozáruční mechanických vozíků , polohovacích lůžek, chodítek,koupelnový program,
Lokalizace - kraj (region) : Ostravský

koPek s.r.o.
Popis činnosti : Kompenzační pomůcky pro zdravotně postižené, mechanické a elektrické vozíky , zvedáky , polohovací lůžka . Autorizovaný zástupce firmy Vassilli pro ČR. Vývoj, konstrukce a výroba šikmých a svislých schodišťových plošin. Komplexní řešení bezbarierových přístupů a bydlení. Montáže ručních řízení a úpravy autopmobilů. Zástupce firem KIVI a Petri+Lehr pro ČR.
Lokalizace - kraj (region) : Olomoucký > Prostějov

MEDICCO - Vašíček, s.r.o.
Popis činnosti : Dovoz, prodej a servis mechanických vozíků SOPUR, QUICKIE a BREEZY, elektrických vozíků QUICKIE, elektrických skútrů STERLING, zvedacích zařízení OXFORD, sedacího programu JAY a pomůcek pro domácí péči COOPERS nadnárodní společnosti SUNRISE MEDICAL.
Lokalizace - kraj (region) : Brněnský > Brno

Meyra ČR
Popis činnosti : Vozíky a rehabilitační pomůcky - MEYRA ČR s.r.o je výhradním zástupcem firmy MEYRA - Wilhelm Meyer GmbH & Co.KG Meyra Ring 2, D - 32689 Kalletal - Kalldorf
Lokalizace - kraj (region) : Praha > Praha 4

NIMOTECH, s.r.o.
Popis činnosti : * Aktivní antidekubitní matrace ULTIMO: - matraci nafukuje velmi tichý, malý elektrický strojek s minimální spotřebou el. energie, který střídá dva odlišné tlaky v podélných trubicích matrace; - matrace i se strojkem je velmi lehká, nízká, s hladkým a pevným povrchem snadno umývatelným; - velikost matrace odpovídá nemocničnímu lůžku - matraci lze použít do 140 kg hmotnosti pacienta - velmi jednoduchá obsluha: matraci položíme na lůžko a upevníme ji dvěma záložkami z protiskluzové hmoty pod matraci, na antidekubitální matraci položíme prostěradlo a strojek zapneme do sítě Cena matrace: 7.000 Kč vč. DPH * Antidekubitní podložka HEELER: - zabraňuje proleženinám a poškození kůže na horních a dolních končetinách - speciální vnitřní část, která přiléhá ke kůži, nezpůsobuje pocení - pevně drží na končetinách - umožňuje průtok tělesných tekutin Cena podložky: 800 Kč vč. DPH
Lokalizace - kraj (region) : Brněnský > Brno

PATRON Bohemia, s.r.o. divize REHA
Popis činnosti : Zdravotní a rehabilitační technika
Lokalizace - kraj (region) : Středočeský > Mělník

Poradna a půjčovna
Popis činnosti : Od roku 2006 poskytujeme registrovanou sociální službu odborného sociálního poradenství, v rámci jejichž služeb půjčujeme i rehabilitační a kompenzační pomůcky. Tato služba je velmi hojně vyhledávána a využívána ze strany široké veřejnosti. Cílovou skupinou jsou osoby se zdravotním postižením, senioři, rodiny se zdravotně postiženými dětmi a pečující osoby a osoby blízké těchto osob.
Lokalizace - kraj (region) : Brněnský > Vyškov

PROMA REHA s.r.o.
Popis činnosti : Výrobce zdravotnických pomůcek - polohovací lůžka, polohovací postele, matrace, chodítka, lehátka, křesla pro kardiaky.
Lokalizace - kraj (region) : Královéhradecký

ŠANCE, družstvo handicapovaných
Popis činnosti : Kompenzační pomůcky pro zdravotně postižené - berle, hole, chodítka, inkontinentní (vložky, pleny, kalhotky) a stomické pomůcky, ochranná kosmetika, mechanické a elektrické vozíky, antidekubitní program, polohovací lůžka, pojízdné stolky k lůžku, lůžkoviny Klinmam aj., toaletní židle, chemické WC, nástavce na WC, sedačky do vany a sprchy, dětské rehabilitační kočárky, zvedáky do vany, ortopedická a diabetická obuv, ortopedické vložky schodolezy, nájezdové rampy, madla, protiskluzné podložky, rehabilitační míče a jiné pomůcky, tonometry, vatový a obvazový materiál, doplňkový prodej. Odběr na poukazy zdravotních pojišťoven i prodej za hotové. Na prodejně stálá výstavka pomůcek s možností odzkoušení některých pomůcek na místě nebo u pacienta. Zásilková služba.
Lokalizace - kraj (region) : Brněnský > Brno

VL.K. - Prodej a opravy zdravotnických potřeb, servisní a konzultační společnost.
Popis činnosti : Prodej a opravy zdravotnických potřeb, invalidních vozíků, lokomočních pomůcek, lůžek, schodolezů a schodišťových plošin, bezbariérové vstupy, záruční i pozáruční servis, poradenská a konzultační činnost.
Lokalizace - kraj (region) : Pardubický > Chrudim

Vlasta Veselíková & M.
Popis činnosti : Značka FreeDirection - výroba a prodej vybavení a doplňků pro vozíčkáře na doma i na cesty. Pláštěnky. Nánožníky. Cestovní sety. Speciální a obuv a doplňky. Teplo domova - Zdravotnické prosředky. Používáme kvalitní funkční materiály a technologie. Individuální úpravy -služby. Více informací najdete na www.teplodomova.cz
Lokalizace - kraj (region) : Pardubický > Svitavy


Infoposel.cz - informační systém pro zdravotně postižené
Copyright © 2000-2018 Veleta, o.s.