Dnes je Pondělí, 4. prosince 2023, svátek má Svatoslav
Kontaktní E-mail  

reklama - Sdružení Veleta, o.s.Reklama
 Články   Legislativa   Pomůcky   Adresář služeb   Poradna   Periodika   Servis pro NNO   Diskuse   Ankety   Kontakty  


Vyhledávání

 
hledat v textech článků
pouze ve zvolené rubrice

 
Rubriky

Akce
Auto-moto
Bariéry
Bydlení
Finance
Internet
Inzerce
Jak na to
Legislativa
Literatura
Média
Názory
O nás
Politika
Pomůcky
Poradna
Příběhy nevidomých
Rozhovory
Servis pro NNO
Služby
Sport
Stalo se
Volný čas
Vzdělávání
Zajímavosti
Zaměstnávání
Zdraví
 
Nejčtenější články

 
Naposledy přidané

 
Info E-Mail

Máte-li zájem přijímat novinky našeho webu, zaregistrujte se.

 
   odhlásit

Počet odběratelů: 5077
 
Webinfo


 

01.11.2002, 12:00 - rubrika " O nás "
Nový Infoposel startuje !

Start Vážení přátelé,

Jsme velice rádi, že Vám můžeme představit novou verzi našeho informačního systému. Tato verze je založena na všech možnostech moderního webu, takže Vám od dnešního dne budeme moci častěji a rychleji přinášet kvalitní informace, jež si budete moci pohodlněji prohlížet.

Největší radost máme z rubriky POMŮCKY, ve které snadno naleznete nabídky produktů okolo 140 firem nabízejících nejrůznější kompenzační, protetické a rehabilitační pomůcky. Pomůcky v našem katalogu jsou zařazeny podle druhů, takže pokud Vás zajímají třeba mechanické invalidní vozíky, tak najedete na položku vozíky, ve které zatrhnete mechanické a objeví se Vám seznam firem, který se dá zobrazit ještě podle krajů a bývalých okresů. Dále se zde dá vyhledávat pomocí fulltextogvého vyhledávání, což je zadání slova, které má text obsahovat.

Další podobnou rubrikou je ADRESÁŘ SLUŽEB. Tato rubrika je v současné době pouze ve stádiu sběru dat. Pokud máte nějakou organizaci působící ve zdravotní nebo sociální oblasti, zaregistrujte se. Věříme, že se nám brzy podaří tuto datazbázi naplnit do takové míry, že počet záznamů bude dávat smysl k její zveřejnění.

Rubrika PORADNA naznala také velkých změn. Své dotazy ,od této chvíle, budete moci zadávat pomocí webového rozhrání, což bude pohodlnější. Pokud k tomu dáte svolení, tak se odpověď na Váš dotaz zveřejní v archívu odpovědi a tak můžete pomoci i ostatním návštěvníkům našeho serveru.

Jednou z hlavních předností našeho systému je fulltextové vyhledávání, které Vám rychle nalezne články podle slova, které si sami zadáte. Pokud budete mít zájem, zaregistrujte se do služby Info E-Mail, pomocí které Vás budeme pravidelně informovat o novinkách na našem serveru. Dále se můžete zúčastnit hned několika anket zároveň a tak přispět k tomu, že se bude vědět názor veřejnosti na různé otázky. Máte také možnost zúčastnit s moderních elektronických diskusí týkajících se nejrůznějších problémů. Náš systém ještě zdaleka není na konci svého vývoje a bude se i nadále zdokonalovat a vyvíjet.

Věříme, že naše nové služby Vám budou dobrou studnicí informací z oblasti zdravotního postižení.

Na závěr nám dovolte, abychom poděkovali všem, kdo nám pomohl tento server v současné době rozjet. Je to například Centrum služeb pro zdravotně postižené v Brně, které nám významným způsobem pomáhá s rubrikou Legislativa, firma Pes.cz, jež nám poskytuje webhosting scela zdarma, Petru Škrancovi za jazykové korektury, Martinu Hebertovi a Tomáši Oláhovi za ilustrace a všem ostatním kolegům se sdružení Samaritán, kteří nás často podporovali svými drobnými službičkami.

Redakce INFOPOSEL.CZ

P.S.: Tak už bylo dost úvodních řečí a startujeme!!!

Ilustrace: Martin Hebert

Autor: Libor Gino Doležal
Zdroj: Vlastní zpráva
Zpet ZpětTisk upravit pro tisk
 
Komentáře ke článku
Infoposel.cz nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo smazat ty příspěvky, které budou obsahovat vulgární výrazy nebo poškozovat dobré jméno tohoto webu.
 
* 28.11.2002, 22:34 - Jura :
Stránky jsou skvělé, jen tak dál a hlavně ať Vám to vydrží.
* 30.01.2004, 22:47 - Čtenář :
dobry den pan Hebert precital som si vas clanok s pozdravom hebert zo slovenska
 
Jaký je Váš názor?

 
Do pole "kontrolní kód" opište prosím číslo z následujícího obrázku
kontrolní kód

Kontrolní kód :

Copyright © 2000-2023 Sdružení Veleta, o.s., Developed by Robert Zaborowski, Pulzní magnetoterapie